ТОВ “НовотехЭлектро”
Ми продаємо не обладнання, ми продаємо рішення!
Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності
RU | UA | EN
  Конденсаторні установки. Виробництво конденсаторних установок. Компенсація реактивної потужності.
Зробити стартовою   |   Додати в обране   |   Написати на E-mail
ТОВ Н-ТЭЛ НОВОТЕХЭЛЕКТРО. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності. Виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій  
 
Головна. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужностіГоловнаПро компанію. ТОВ Н-ТЭЛ: виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій.Про компаніюКаталог обладнання для систем електропостачання та підстанційКаталог обладнання Комплектація систем електропостачанняКомплектаціяКонтакти. Ціни і технічні характеристики конденсаторних установок для компенсації реактивної потужностіКонтактиНовини. Новини електротехнічної промисловостіНовиниЯк замовити обладнання компенсації реактивної потужностіЗамовникам
 

Шановні панове!

ТОВ «Н-ТЕЛ» працює на ринку виробництва конденсаторних установок та іншого енергозберігаючого обладнання з 2006 року.
Ми спеціалізуємося на виготовленні електрообладнання, а також на виконанні інжинірингових робіт високого ступеня складності в області компенсації реактивної потужності, енергозбереження, економії електроенергії та зниження втрат електроенергії.

ПРОЕКТНІ РОБОТИ ТА ІНЖИНІРИНГ (сертифікат АР-003773 від 01.10.12р., Ліцензія ГАСІУ № 2013037831 від 13.06.2017р.)


Конденсаторные установкиКонденсаторні установки. Автоматичні конденсаторні установки
Головна » Каталог обладнання »


Конденсаторні установки. Автоматичні конденсаторні установки ТОВ "Н-ТЭЛ".
Конденсаторні установки компенсації реактивної потужності

Необхідність впровадження автоматичних конденсаторних установок (конденсаторна установка) очевидна, оскільки крім виключення оплати за реактивну потужність, вони дозволяють знизити також і оплату за активну потужність.


Однак для зменшення терміну окупності конденсаторної установки та підвищення якості і точність її регулювання необхідно точно розрахувати два основних параметри: номінальну потужність конденсаторної установки і її мінімальний крок регулювання.

Для спрощення завдання, ми пропонуємо Замовникам заповнити опитувальний лист, на підставі якого ми самі розрахуємо ці величини і виготовимо конденсаторну установку , оптимальну для Вашої системи електропостачання.

Автоматичні регульовані конденсаторні установки виробляються як на напругу 0,4кВ, так і на напругу 6 і 10 кВ, що дозволяє Замовникам вирішити істотну проблему компенсації реактивної потужності в мережах середньої напруги.

Для спрощення замовлення та детального ознайомлення з виробничою програмою ТОВ "Н-ТЕЛ" в частині конденсаторних установок 0,4...10 кВ пропонуємо Вам завантажити номенклатуру (ціни) конденсаторних установок

Автоматичні конденсаторні установки Автоматичні конденсаторні установки


Автоматичні конденсаторні установки до 1кВ
Автоматичні конденсаторні установки до 1 кВ призначені для здійснення автоматичної компенсації реактивної потужності споживачів 0,4...35кВ.

Конденсаторні установки розраховуються і виготовляються з будь-яким кроком регулювання і конфігурацією ступенів за бажанням Замовника. Конденсаторні установки виконуються з контакторной або тиристорної комутацією, з реакторами різних типів в залежності від особливостей системи електропостачання Замовника.
Конденсаторні установки до 1 кВ виготовляються по ТУ У 31.2-34756263-001: 2011.


Автоматичні конденсаторні установки 6,10 кВ
Автоматичні конденсаторні установки 6...10кВ призначені для здійснення автоматичної компенсації реактивної потужності споживачів 0,4...35кВ.

Конденсаторні установки розраховуються і виготовляються з будь-яким кроком регулювання і конфігурацією ступенів за бажанням Замовника. Конденсаторні установки виконуються з контакторной комутацією, з реакторами різних типів в залежності від особливостей системи електропостачання Замовника.
Конденсаторні установки 6...10кВ виготовляються по ТУ У 31.2-34756263-002: 2011.


Пристрої зниження пускового струму електродвигунів
Асинхронні електродвигуни мають особливістю пускового режиму, при якому при прямому включенні в мережу пусковий струм в 5 -7 разів вище номінального струму. Такі умови пуску мають кілька негативних наслідків, і одним з них є істотна просадка напруги під час пуску. Особливо гострою ця проблема стає у випадках, коли двигун живиться довгими кабелями, в яких пусковий струм викликає значне падіння напруги, що при зниженому значенні напруги в мережі може призвести до невдалого пуску двигуна.Опитувальні листи на конденсаторні установки
Опитувальний лист на виготовлення конденсаторної установки. Опитувальний лист на розрахунок потужності і конфігурації системи компенсації реактивної потужності 0,4...35кВ. Номенклатурні (кодові) позначення конденсаторних установок ТОВ «Н-ТЕЛ» для зручності замовлення по типу.


Статические компенсаторы 6…35 кВ
Статичні тиристорні компенсатори СТК на напруги 6...35кВ - (звані також ФКУ) - це спеціалізовані пристрої, що компенсують, які призначені для компенсації реактивної потужності швидкодіючих нелінійних несиметричних навантажень (наприклад - дугові сталеплавильні печі (ДСП), електрифікований ЖД-транспорт, потужні тиристорні приводи електродвигунів і т.п.).

Найважливішою перевагою СТК над іншими типами конденсаторних установок є їх можливість поліпшення показників якості електроенергії відповідно до вимог ГОСТ 13109-97. Фільтри, якими оснащуються СТК, усувають зміст вищих гармонік в мережі, а високу швидкодію в межах 4...20мс, завдяки застосуванню тиристорних ключів, забезпечує зниження дози Фліккер і провалів напруги в мережі.


Блоки компенсації холостого ходу
Блоки компенсації холостого ходу трансформаторів
Блоки компенсації холостого ходу електродвигунів
Блоки компенсації холостого ходу для кранових електродвигунів

Допоміжне обладнання
Найбільш поширеною схемою електропостачання 0,4 кВ для більшості промислових підприємств є схема на 2 введення з секціонуванням.
В цьому випадку Замовнику необхідно встановити по одній АУКРМ на кожну секцію, кожна з яких буде отримувати струмовий сигнал для регулятора (0...5А) від трансформаторів струму встановлюються на вводі - це стандартне рішення.


Вимірювання ПКЕ
Фахівцями ТОВ «Н-ТЕЛ» розроблений і випробуваний в дії портативний комплект для вимірювання вищих гармонійних складових в мережі замовника на базі приладу SMU-33/44 (KMB, Чехія).


Статті
61017, Україна, м. Харків,
вул. Лозівська, 5
тел. +38 (057) 756-52-12,
т\ф. +38 (057) 780-01-10
E-mail: n-tel@i.ua

10.02.20
Зміни на сайті
20.08.19
НОВИНКА! ВАЖЛИВЕ!
10.06.19
Нова продукція
ГоловнаПро компаніюКаталог обладнанняКомплектаціяКонтактиНовиниЗамовникам
 
Створення сайту. AlphaStudio.
Компанія ТОВ «Новотехэлектро» ©

КОНДЕНСАТОРНІ УСТАНОВКИ. КОМПЕНСАЦІЯ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ.
Електротехнічне обладнання. Виробництво енергозберігаючого електрообладнання для систем електропостачання, трансформаторних підстанцій і електрощитових (електрощити). Конденсаторні установки, компенсація реактивної потужності, енергоаудит.