ТОВ “НовотехЭлектро”
Ми продаємо не обладнання, ми продаємо рішення!
Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності
RU | UA | EN
  Конденсаторні установки. Виробництво конденсаторних установок. Компенсація реактивної потужності.
Зробити стартовою   |   Додати в обране   |   Написати на E-mail
ТОВ Н-ТЭЛ НОВОТЕХЭЛЕКТРО. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності. Виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій  
 
Головна. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужностіГоловнаПро компанію. ТОВ Н-ТЭЛ: виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій.Про компаніюКаталог обладнання для систем електропостачання та підстанційКаталог обладнання Комплектація систем електропостачанняКомплектаціяКонтакти. Ціни і технічні характеристики конденсаторних установок для компенсації реактивної потужностіКонтактиНовини. Новини електротехнічної промисловостіНовиниЯк замовити обладнання компенсації реактивної потужностіЗамовникам
 

Шановні панове!

ТОВ «Н-ТЕЛ» працює на ринку виробництва конденсаторних установок та іншого енергозберігаючого обладнання з 2006 року.
Ми спеціалізуємося на виготовленні електрообладнання, а також на виконанні інжинірингових робіт високого ступеня складності в області компенсації реактивної потужності, енергозбереження, економії електроенергії та зниження втрат електроенергії.

ПРОЕКТНІ РОБОТИ ТА ІНЖИНІРИНГ (сертифікат АР-003773 від 01.10.12р., Ліцензія ГАСІУ № 2013037831 від 13.06.2017р.)


Каталог електрообладнанняКаталог електрообладнання
Головна »


Конденсаторні установки

Автоматичні конденсаторні установки до 1 кВ
Автоматичні конденсаторні установки до 1 кВ призначені для здійснення автоматичної компенсації реактивної потужності споживачів 0,4...35кВ


Автоматичні конденсаторні установки 6 і 10 кВ
Конденсаторні установки відповідають вимогам ГОСТ 27389-87. ПРИ КУПІВЛІ УСТАНОВКИ РОЗРАХУНОК гармонійна складова в системі ЗАМОВНИКА ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! Конденсаторні установки комплектуються:


Пристрої зниження пускового струму електродвигунів
Асинхронні електродвигуни мають особливістю пускового режиму, при якому при прямому включенні в мережу пусковий струм в 5...7 разів вище номінального струму. Такі умови пуску мають кілька негативних наслідків, і одним з них є істотна просадка напруги під час пуску. Особливо гострою ця проблема стає у випадках, коли двигун живиться довгими кабелями, в яких пусковий струм викликає значне падіння напруги, що при зниженому значенні напруги в мережі може призвести до невдалого пуску двигуна.


Опитувальні листи на конденсаторні установки
Опитувальний лист на виготовлення конденсаторної установки. Опитувальний лист на розрахунок потужності і конфігурації системи компенсації реактивної потужності 0,4...35кВ. Номенклатурні (кодові) позначення конденсаторних установок ТОВ «Н-ТЕЛ» для зручності замовлення по типу.


Статичні компенсатори 6...35 кВ
Статичні тиристорні компенсатори СТК на напруги 6...35кВ - (звані також ФКУ) - це спеціалізовані пристрої, що компенсують, які призначені для компенсації реактивної потужності швидкодіючих нелінійних несиметричних навантажень (наприклад - дугові сталеплавильні печі (ДСП), електрифікований ЖД-транспорт, потужні тиристорні приводи електродвигунів і т.п.).


Блоки компенсації холостого ходу
Блоки компенсації холостого ходу трансформаторів
Блоки компенсації холостого ходу електродвигунів
Блоки компенсації холостого ходу для кранових електродвигунів


Допоміжне обладнання
Найбільш поширеною схемою електропостачання 0,4 кВ для більшості промислових підприємств є схема на 2 введення з секціонуванням. В цьому випадку Замовнику необхідно встановити по одній АУКРМ на кожну секцію, кожна з яких буде отримувати струмовий сигнал для регулятора (0...5А) від трансформаторів струму встановлюються на вводі - це стандартне рішення.


Вимірювання ПКЕ
Фахівцями ТОВ «Н-ТЕЛ» розроблений і випробуваний в дії портативний комплект для вимірювання вищих гармонійних складових в мережі замовника на базі приладу SMU-33/44 (KMB, Чехія).


Статті
Розподільчі пристрої, підстанції, системи

Підстанції 6 (10) / 0,4 кВ
Призначені для отримання електроенергії на напрузі 6 (10) кВ і подальшого розподілу по споживачам 0,4 кВ для великих промислових підприємств ГМК, електростанцій, систем міського електропостачання. Виготовляються нетипової і нестандартної конфігурації з урахуванням спеціальних вимог Замовника (включаючи тропічне виконання, виконання для теплових електростанцій, як з сухими, так і з олійними трансформаторами)


Розподільні пристрої 0,4 кВ
Призначені для введення і розподілу електроенергії по споживачам 0,4 кВ. Виготовляються як типовий, так і індивідуальної конфігурації, по ТУ або за проектною документацією Замовника. Номінальний струм: від 6,3 до 6300А.


Шафи і щити постійного струму
Призначені для харчування і розподілу енергії на постійному струмі напругою від 24VDC до 440VDC. Забезпечують надійне живлення систем управління і сигналізації на постійному оперативному струмі (ШОТ, ШУОТ) - наприклад - осередків вимикачів 6, 10кВ, а також харчування потужних споживачів постійним струмом (ЩПТ) - наприклад, аварійних маслонасосів на ТЕС, різних інверторів, резервне живлення систем управління на базі ПЛК і т.п.


 

АСКОЕ
Спеціалізовані системи комерційного та технічного обліку споживаної електроенергії з виконанням всіх сучасних вимог енергопостачальних організацій. За необхідності розробляється прикладне ПО і виконується метрологічна атестація каналів предачі даних.

61017, Україна, м. Харків,
вул. Лозівська, 5
тел. +38 (057) 756-52-12,
т\ф. +38 (057) 780-01-10
E-mail: n-tel@i.ua

10.02.20
Зміни на сайті
20.08.19
НОВИНКА! ВАЖЛИВЕ!
10.06.19
Нова продукція
ГоловнаПро компаніюКаталог обладнанняКомплектаціяКонтактиНовиниЗамовникам
 
Створення сайту. AlphaStudio.
Компанія ТОВ «Новотехэлектро» ©

КОНДЕНСАТОРНІ УСТАНОВКИ. КОМПЕНСАЦІЯ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ.
Електротехнічне обладнання. Виробництво енергозберігаючого електрообладнання для систем електропостачання, трансформаторних підстанцій і електрощитових (електрощити). Конденсаторні установки, компенсація реактивної потужності, енергоаудит.