ТОВ “НовотехЭлектро”
Ми продаємо не обладнання, ми продаємо рішення!
Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності
RU | UA | EN
  Конденсаторні установки. Виробництво конденсаторних установок. Компенсація реактивної потужності.
Зробити стартовою   |   Додати в обране   |   Написати на E-mail
ТОВ Н-ТЭЛ НОВОТЕХЭЛЕКТРО. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності. Виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій  
 
Головна. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужностіГоловнаПро компанію. ТОВ Н-ТЭЛ: виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій.Про компаніюКаталог обладнання для систем електропостачання та підстанційКаталог обладнання Комплектація систем електропостачанняКомплектаціяКонтакти. Ціни і технічні характеристики конденсаторних установок для компенсації реактивної потужностіКонтактиНовини. Новини електротехнічної промисловостіНовиниЯк замовити обладнання компенсації реактивної потужностіЗамовникам
 

Шановні панове!

ТОВ «Н-ТЕЛ» працює на ринку виробництва конденсаторних установок та іншого енергозберігаючого обладнання з 2006 року.
Ми спеціалізуємося на виготовленні електрообладнання, а також на виконанні інжинірингових робіт високого ступеня складності в області компенсації реактивної потужності, енергозбереження, економії електроенергії та зниження втрат електроенергії.

ПРОЕКТНІ РОБОТИ ТА ІНЖИНІРИНГ (сертифікат АР-003773 від 01.10.12р., Ліцензія ГАСІУ № 2013037831 від 13.06.2017р.)


Стандартні і бюджетні конденсаторні установки
Головна » Каталог обладнання » Конденсаторні установки » Автоматичні конденсаторні установки до 1 кВ


Стандартні і бюджетні конденсаторні установки

Стандартні конденсаторні установки з контакторной комутацією. Конденсаторні установки відповідають вимогам ТУ У 31.2-34756263-001: 2011;


Особливістю стандартних версій конденсаторних установок 0,4 кВ, вироблених ТОВ «Н-ТЕЛ», є наявність захисно-комутаційного апарата з видимим розривом для кожного ступеня установки, а також амперметра для контролю власного струму установки.

У стандартному варіанті конденсаторні установки виготовляються в кліматичному виконанні У3.1 по ГОСТ15150-69.

Кожна конденсаторна установка в стандартній комплектації заменить оснащується регулятором НОВАР, що забезпечує високоточну роботу установки при регулюванні косинуса, вимір гармонік струму і напруги, а також велике число додаткових налаштувань, істотно розширюють можливості Замовника із захисту, надійності і ергономіці при роботі з установкою. Регулятори також забезпечують контроль струму навантаження і також фіксацію числа спрацьовувань кожного ступеня.

Контактори для конденсаторів забезпечують тривалий термін служби ступенів, а також високу надійність роботи за рахунок застосування особливої приставки, яка відключає струмообмежуючі резистори при включенні основних контактів і запобігає їх перегріву та вихіду з ладу.

Бюджетні версії наших конденсаторних установок орієнтовані на Замовників, яких цікавить, в першу чергу мінімальний термін окупності , тому такі установки можуть за бажанням замовників виготовлятися без ввідних захисних апаратів і контролю власного струму установки. Крім того, такі установки можуть оснащуватися спрощеним регулятором (з мінімальним набором функцій, без контролю гармонік) і конденсаторами з мінімальними / бюджетними характеристиками.


Ще однією особливістю наших установок є їх високі експлуатаційні показники, а саме:

  • компактність - так, наприклад, установка 100кВАр розміщується в шафі 1200х800х300, що особливо зручно для замовників в умовах додаткового оснащення систем електропостачання установками;
  • зручність монтажу - підключення силового кабелю до установки може виконуватися як зверху, так і знизу шафи, що істотно спрощує розміщення установки;
  • блочна компоновка установок великої потужності забезпечує можливість набору потужності однієї установки 1000кВАр і вище.
Конденсаторні установки виробляються «вільної» конфігурації - мінімальна ступінь регулювання визначається при замовленні на підставі побажань кожного конкретного Замовника, його умов експлуатації і наших рекомендацій.


Крім того, кожен Замовник має можливість замовити наступні опції:

  • Виконання для зовнішньої установки (У1 згідно ГОСТ15150-69) в шафі зі ступенем захисту IP65;
  • Виконання без шафи - для експлуатації в існуючих оболонках або за огорожами (ступінь захисту IP00);
  • Виконання з вбудованим блоком компенсації холостого ходу живильного трансформатора;
  • Виконання з вбудованим блоком підсумовування для роботи на дві або три живлячи секції;
  • Виконання з регулюванням по високій стороні живильного трансформатора;
  • швидкодіючу установку на базі контакторів або тиристорних ключів для кранових навантажень і точкового зварювання;
  • Виконання для роботи в умовах підвищеного вмісту гармонік (THD від 25 до 50%) зі спеціалізованими реакторами

При оформленні замовлення конденсаторної установки розрахунки термінів окупності, а також розрахунки рівнів гармонік в мережі Замовника після впровадження конденсаторної установки проводяться БЕЗКОШТОВНО !!!

Стандартні і бюджетні конденсаторні установки Стандартні і бюджетні конденсаторні установки
Стандартні і бюджетні конденсаторні установки

Див. Також розділ «Галерея конденсаторних установок до 1 кВ»
61017, Україна, м. Харків,
вул. Лозівська, 5
тел. +38 (057) 756-52-12,
т\ф. +38 (057) 780-01-10
E-mail: n-tel@i.ua

10.02.20
Зміни на сайті
20.08.19
НОВИНКА! ВАЖЛИВЕ!
10.06.19
Нова продукція
ГоловнаПро компаніюКаталог обладнанняКомплектаціяКонтактиНовиниЗамовникам
 
Створення сайту. AlphaStudio.
Компанія ТОВ «Новотехэлектро» ©

КОНДЕНСАТОРНІ УСТАНОВКИ. КОМПЕНСАЦІЯ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ.
Електротехнічне обладнання. Виробництво енергозберігаючого електрообладнання для систем електропостачання, трансформаторних підстанцій і електрощитових (електрощити). Конденсаторні установки, компенсація реактивної потужності, енергоаудит.