ТОВ “НовотехЭлектро”
Ми продаємо не обладнання, ми продаємо рішення!
Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності
RU | UA | EN
  Конденсаторні установки. Виробництво конденсаторних установок. Компенсація реактивної потужності.
Зробити стартовою   |   Додати в обране   |   Написати на E-mail
ТОВ Н-ТЭЛ НОВОТЕХЭЛЕКТРО. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності. Виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій  
 
Головна. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужностіГоловнаПро компанію. ТОВ Н-ТЭЛ: виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій.Про компаніюКаталог обладнання для систем електропостачання та підстанційКаталог обладнання Комплектація систем електропостачанняКомплектаціяКонтакти. Ціни і технічні характеристики конденсаторних установок для компенсації реактивної потужностіКонтактиНовини. Новини електротехнічної промисловостіНовиниЯк замовити обладнання компенсації реактивної потужностіЗамовникам
 

Шановні панове!

ТОВ «Н-ТЕЛ» працює на ринку виробництва конденсаторних установок та іншого енергозберігаючого обладнання з 2006 року.
Ми спеціалізуємося на виготовленні електрообладнання, а також на виконанні інжинірингових робіт високого ступеня складності в області компенсації реактивної потужності, енергозбереження, економії електроенергії та зниження втрат електроенергії.

ПРОЕКТНІ РОБОТИ ТА ІНЖИНІРИНГ (сертифікат АР-003773 від 01.10.12р., Ліцензія ГАСІУ № 2013037831 від 13.06.2017р.)


Швидкодіючі конденсаторні установки
Головна » Каталог обладнання » Конденсаторні установки » Автоматичні конденсаторні установки до 1 кВ


Швидкодіючі конденсаторні установки

Для різко змінних навантажень (крани, точкове зварювання, дугові печі, електропоїзди та ін.), які значно змінюються по амплітуді кілька разів на секунду, застосування стандартних конденсаторних установок з часом розряду конденсаторів 1…3 хв. є неефективним рішенням, оскільки забезпечить підвищення cos в системі лише частково з одночасною появою генерації, яка також підлягає сплаті.


Уникнути цього можна шляхом застосування напівпровідникових силових тиристорних ключів, які спеціально розроблені для комутації конденсаторів і оснащені необхідним допоміжним обладнанням - вентиляторами, розрядними пристроями, реакторами і т.п.

З урахуванням комутації в момент переходу струму через «нуль» відсутня необхідність обов'язкової витримки часу 1 хв. для розряду конденсаторів, що забезпечує швидкодію конденсаторної установки в межах 0,02...1с (в залежності від обраної схеми управління). Крім того, високі пускові струми, які відбуваються при комутації конденсаторів електромеханічними контакторами також відсутні, що істотно знижує ступінь зносу устаткування.

Оптимальними для цього завдання є тиристорні модулі типу КАТКА виробництва компанії КМВ (Чехія). Вони випускаються на потужності 20 і 80 кВАр для комутації 3-фазних та 1-фазних конденсаторів.

Тиристорний модуль КАТКА може здійснювати комутацію конденсаторів при напрузі до 440В, має широкий робочий температурний діапазон -20...+ 45 С і граничне значення dI/dt, дорівнює 50А/мкс. Такі робочі характеристики забезпечують високу надійність і безвідмовність швидкодіючих конденсаторних установок, оснащених цими модулями.

Детальні технічні характеристики модулів КАТКА - див. «Компенсація реактивної потужності»

Конденсаторні установки 160кВАр з тиристорами і реакторами 7%, час реакції 0,1 сек Конденсаторні установки 160кВАр з тиристорами і реакторами 7%, час реакції 0,1 сек
Конденсаторні установки 160кВАр з тиристорами і реакторами 7%, час реакції 0,1 сек

Однак, в разі, якщо частота змін навантаження знаходиться в межах 5...20с, економічно ефективним і достатнім може виявитися застосування швидкодіючих установок з контакторной комутацією, оснащених спеціалізованими розрядними пристроями, що забезпечують час розряду кожного конденсатора НЕ 1 хв, а 3...5 с. При застосуванні контакторів зі збільшеним ресурсом роботи, така конденсаторна установка має термін служби, аналогічний стандартним установкам, проте має істотно більшу швидкодію (5...10с), забезпечуючи при цьому високу точність підтримки косинуса і повністю виключаючи генерацію. При цьому, вартість такої конденсаторної установки не більше ніж на 30...50% перевищує вартість стандартної конденсаторної установки.

З урахуванням того, що вартість тиристорних конденсаторних установок в 3...4 рази перевищує номінальну вартість стандартних конденсаторних установок, застосування швидкодіючих контакторних установок виявиться економічно і технічно доцільним для багатьох підприємств.

ТОВ «Новотехелектро» здійснює розрахунок і вибір необхідних типів швидкодіючих конденсаторних установок і готово забезпечити своїх Замовників необхідними рекомендаціями з вибору таких установок стосовно до конкретних умов роботи схеми електропостачання підприємств.

Реактірованние конденсаторні установки. Установки 350 і 450 кВАр з детюнінговимі реакторами 14% Реактірованние конденсаторні установки. Установки 350 і 450 кВАр з детюнінговимі реакторами 14%
Реактірованние конденсаторні установки. Установки 350 і 450 кВАр з детюнінговимі реакторами 14%
   
Конденсаторна установка АККМ 150кВАр з реакторами THDI = 32%, час реакції 5с Конденсаторна установка АККМ 240кВАр з реакторами THDI = 32%, час реакції 5с
Конденсаторна установка АККМ 150кВАр з реакторами THDI = 32%, час реакції 5с Конденсаторна установка АККМ 240кВАр з реакторами THDI = 32%, час реакції 5с

Див. також розділ «Галерея конденсаторних установок до 1 кВ»
61017, Україна, м. Харків,
вул. Лозівська, 5
тел. +38 (057) 756-52-12,
т\ф. +38 (057) 780-01-10
E-mail: n-tel@i.ua

10.02.20
Зміни на сайті
20.08.19
НОВИНКА! ВАЖЛИВЕ!
10.06.19
Нова продукція
ГоловнаПро компаніюКаталог обладнанняКомплектаціяКонтактиНовиниЗамовникам
 
Створення сайту. AlphaStudio.
Компанія ТОВ «Новотехэлектро» ©

КОНДЕНСАТОРНІ УСТАНОВКИ. КОМПЕНСАЦІЯ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ.
Електротехнічне обладнання. Виробництво енергозберігаючого електрообладнання для систем електропостачання, трансформаторних підстанцій і електрощитових (електрощити). Конденсаторні установки, компенсація реактивної потужності, енергоаудит.