ТОВ “НовотехЭлектро”
Ми продаємо не обладнання, ми продаємо рішення!
Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності
RU | UA | EN
  Конденсаторні установки. Виробництво конденсаторних установок. Компенсація реактивної потужності.
Зробити стартовою   |   Додати в обране   |   Написати на E-mail
ТОВ Н-ТЭЛ НОВОТЕХЭЛЕКТРО. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужності. Виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій  
 
Головна. Конденсаторні установки. Компенсація реактивної потужностіГоловнаПро компанію. ТОВ Н-ТЭЛ: виробництво електроустаткування для систем електропостачання та підстанцій.Про компаніюКаталог обладнання для систем електропостачання та підстанційКаталог обладнання Комплектація систем електропостачанняКомплектаціяКонтакти. Ціни і технічні характеристики конденсаторних установок для компенсації реактивної потужностіКонтактиНовини. Новини електротехнічної промисловостіНовиниЯк замовити обладнання компенсації реактивної потужностіЗамовникам
 

Шановні панове!

ТОВ «Н-ТЕЛ» працює на ринку виробництва конденсаторних установок та іншого енергозберігаючого обладнання з 2006 року.
Ми спеціалізуємося на виготовленні електрообладнання, а також на виконанні інжинірингових робіт високого ступеня складності в області компенсації реактивної потужності, енергозбереження, економії електроенергії та зниження втрат електроенергії.

ПРОЕКТНІ РОБОТИ ТА ІНЖИНІРИНГ (сертифікат АР-003773 від 01.10.12р., Ліцензія ГАСІУ № 2013037831 від 13.06.2017р.)


Швидкодіючі конденсаторні установки 6...10кВ
Головна » Каталог обладнання » Конденсаторні установки» Автоматичні конденсаторні установки 6, 10 кВ


Швидкодіючі конденсаторні установки 6...10кВ

Стандартні конденсаторні установки 6...10кВ ефективно працюють тільки в умовах стабільного графіка навантаження, що обумовлено часом розряду їх конденсаторів - до 75В за 10хв (згідно з європейським стандартом IEC (МЕК) 60871).Тому для роботи в умовах швидкоплинних навантажень (наприклад - шахтних скіпових або клітьових підйомників), ТОВ «Н-ТЕЛ» оснащує свої конденсаторні установки 6...10кВ спеціалізованими розрядними пристроями, що забезпечують час розряду кожного конденсатора не 10 хв, а 30...60с.

Таке рішення дозволяє не тільки зберегти ресурс роботи конденсаторів, а й забезпечити адекватну компенсацію реактивної потужності, яка споживається підприємством з мережі з високою точністю підтримки косинуса і повним виключенням генерації.

При цьому, вартість такої швидкодіючої конденсаторної установки не більше ніж на 15...25% перевищує вартість стандартної конденсаторної установки 6...10кВ .

Таке рішення є гідною альтернативою високовольтним напівпровідниковим компенсуючим пристроям (СТК, ТКРП, СТАТКОМ і т.п.) так як має на порядок меншу вартість з достатньою ефективністю, що буде економічно і технічно доцільно і вигідно для багатьох підприємств.

ТОВ «Новотехелектро» здійснює розрахунок і вибір необхідних типів швидкодіючих конденсаторних установок 6...10кВ і готово забезпечити своїх Замовників необхідними рекомендаціями з вибору таких установок стосовно до конкретних умов роботи схеми електропостачання підприємств.


Швидкодіючі конденсаторні установки 6...10кВ


Швидкодіючі конденсаторні установки 6...10кВ
61017, Україна, м. Харків,
вул. Лозівська, 5
тел. +38 (057) 756-52-12,
т\ф. +38 (057) 780-01-10
E-mail: n-tel@i.ua

10.02.20
Зміни на сайті
20.08.19
НОВИНКА! ВАЖЛИВЕ!
10.06.19
Нова продукція
ГоловнаПро компаніюКаталог обладнанняКомплектаціяКонтактиНовиниЗамовникам
 
Створення сайту. AlphaStudio.
Компанія ТОВ «Новотехэлектро» ©

КОНДЕНСАТОРНІ УСТАНОВКИ. КОМПЕНСАЦІЯ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ.
Електротехнічне обладнання. Виробництво енергозберігаючого електрообладнання для систем електропостачання, трансформаторних підстанцій і електрощитових (електрощити). Конденсаторні установки, компенсація реактивної потужності, енергоаудит.